Kulturní akce

Včera, dnes a zítra aneb Večer s Felixem Holzmannem

one-man-show v podání Davida Šíra

V duchu velkolepých besed s MUDr. Radimem Uzlem, kterými způsoboval záchvaty smíchu, jsme do nabídky exkluzivně zařadili neméně zábavné interaktivní divadelní zájezdové představení

VČERA, DNES A ZÍTRA aneb VEČER S FELIXEM HOLZMANNEM

Felix Holzmann je fenomén. Jeho scénky jsou dnes již kultovní záležitost a nedílná součást české popkultury. S Davidem Šírem v roli Felixe Holzmanna máte nyní možnost nechat se unést do doby, kdy byl humor slušný a laskavý, a nechat poškádlit smíchem své břišní svalstvo.


Kapacita: neomezený počet účastníků (dle kapacity Vašeho sálu)

Cena: 25.000 Kč až 40.000 Kč (vč. 0% DPH)

Varianty:

  • 30minutová verze, popř. 3 x 10 minut: FELIX HOLZMANN SÓLO (např. pro svatby, plesy) – 25.000 Kč
  • 60minutová verze: HODINKA S FELIXEM HOLZMANNEM (např. pro školy, sociální služby a neziskový sektor, ..., pro vánoční večírky) – 30.000 Kč
  • 90minutová verze: VEČER S FELIXEM HOLZMANNEM (celovečerní divadelní představení) – 40.000 Kč

Překvapení představení:
Na jeviště a do světel reflektorů se budete moci postavit i Vy!

Tip:

  • Jde-li o ples města, pak doporučujeme verzi 3 x 10 minut (vystoupení na pódiu).
  • Zvažujete-li uspořádání vánočního večírku pro zaměstnance své firmy/úřadu, pak doporučujeme rozdělit 60minutovou verzi takto: 20 minut se Felix Holzmann potuluje mezi lidmi a roztomile se vměšuje do diskuzí a monologů, 30 minut hraje svou one-man-show, v závěru vybídne jednoho z přítomných (starostu, ředitele, ...), aby s ním sehrál scénku před ostatními. Zábava zaručena :-) *** Nicméně možností je také 60minutová one-man-show plná scének a vyprávění o Felixu Holzmannovi.

Rekvizity:

  • Pro 60minutovou a 90minutovou verzi zajistěte prosím lavičku, konferenční stolek a věšák pro odkládání kostýmů (vše na pódium). Pro všechny časové verze prosíme o šatnu s osvětlením a zrcadlem (a drobné pohoštění pro herce).

Davida Šíra alias Felixe Holzmanna jsme měli na své svatbě a byl to zážitek 😁 Chodil (kolébal se) mezi lidmi a mluvil (vtipně drmolil) naprosto stejně jako legendární Felix Holzmann. Naši hosté byli nadšení! V jednu chvíli se dokonce přichomejtnul k jedné mé klientce/starostce, která si zrovna pochutnávala na rautu, a ukousl jí z vidličky kus řízku... V tu chvíli mě napadlo, že dostane facku (jen jsem netušil, zda zprava nebo zleva). Starostka propukla v záchvat smíchu a večírek pokračoval vesele dál.