Kulturní akce

Včera, dnes a zítra aneb Večer s Felixem Holzmannem

one-man-show v podání Davida Šíra

V duchu velkolepých besed s MUDr. Radimem Uzlem, kterými způsoboval záchvaty smíchu, jsme do nabídky exkluzivně zařadili neméně zábavné interaktivní divadelní zájezdové představení

VČERA, DNES A ZÍTRA aneb VEČER S FELIXEM HOLZMANNEM

Felix Holzmann je fenomén. Jeho scénky jsou dnes již kultovní záležitost a nedílná součást české popkultury. S Davidem Šírem v roli Felixe Holzmanna máte nyní možnost nechat se unést do doby, kdy byl humor slušný a laskavý, a nechat poškádlit smíchem své břišní svalstvo.


Kapacita: neomezený počet účastníků (dle kapacity Vašeho sálu)

Cena: 25.000 Kč až 40.000 Kč (vč. 0% DPH)

Varianty:

  • 30minutová verze: FELIX HOLZMANN SOLO (pro veřejnost např. v rámci oslav výročí měst) – 25.000 Kč
  • 60minutová verze: HODINKA S FELIXEM HOLZMANNEM (večírky, plesy, ...) – 30.000 Kč
  • 90minutová verze: VEČER S FELIXEM HOLZMANNEM (celovečerní představení pro divadla a kulturní domy) – 40.000 Kč
  • moderování akce, večírku, plesu, ... – 20.000 Kč za 4hodinovou akci – česky/anglicky – s možností 30minutové vsuvky FELIX HOLZMANN SOLO s příplatkem 20.000 Kč (úspora 5.000 Kč oproti 30minutové verzi bez moderování)

Překvapení představení:
Na jeviště a do světel reflektorů se budete moci postavit i Vy!

Rekvizity:

  • Pro 60minutovou a 90minutovou variantu zajistěte prosím 2x head-set (nikoli mikrofon), lavičku, konferenční stolek, věšák pro odkládání kostýmů (vše na pódium), šatnu s osvětlením a zrcadlem (a drobné pohoštění pro herce). 
  • Pro 30minutovou variantu postačí 2x head-set a šatna s osvětlením a zrcadlem.

Davida Šíra alias Felixe Holzmanna jsme měli na své svatbě a byl to zážitek 😁 Chodil (kolébal se) mezi lidmi a mluvil (vtipně drmolil) naprosto stejně jako legendární Felix Holzmann. Naši hosté byli nadšení! V jednu chvíli se dokonce přichomejtnul k jedné mé klientce/starostce, která si zrovna pochutnávala na rautu, a ukousl jí z vidličky kus řízku... V tu chvíli mě napadlo, že dostane facku (jen jsem netušil, zda zprava nebo zleva). Starostka propukla v záchvat smíchu a večírek pokračoval vesele dál.