Proč s námi?

Lehká otázka – těžká odpověď

Nad touto otázkou jsem přemýšlel nesmírně dlouho... a pak dospěl k závěru, že to je otázka spíše na naše klienty: starosty, tajemníky a úředníky napříč ČR. Přesto jsem se zde pokusil o jakési [rezimé]

  1. Nejsme agentura – nepřeprodáváme semináře – vytváříme vlastní.
  2. Nemáme stovky témat, ale to málo, co děláme, děláme nejlépe ze všech společností v ČR a na Slovensku.
  3. Jako jediná vzdělávací společnost v ČR zveřejňujeme hodnocení seminářů. Již více než 10 000 účastníků poskytlo zpětnou vazbu a celková míra spokojenosti dosahuje 97 %.
  4. Všechna hodnocení jsou ověřená. Před GDPR obsahovala také e-mailovou adresu každého účastníka.
  5. U klíčových seminářů zaměstnáváme dva největší odborníky* na problematiku v zemi. Zároveň jsou tyto semináře nejlevnější v ČR. Současně lze u nich získat 3 akreditované dny do průběžného vzdělávání (dle zákona o úřednících) za 1denní prezenční seminář.
  6. U našeho semináře, který bývá nejčastěji napodobován jinými agenturami (úprava dokumentů/obchodní korespondence), nepracujeme jen s ČSN 01 6910 jako všechny ostatní firmy, ale především se čtyřicítkou dalších zákonů a judikátů. To ze semináře dělá nejodbornější seminář v ČR.
  7. Máme za sebou 19letou historii. Mezi naše klienty patří 87 % městských úřadů (ORP) a 13 obecních úřadů.
  8. Vážíme si 97% spokojenosti svých klientů, ale díky těm 3 % nespokojených se posouváme dál.
  9. Nebudeme Vám nikdy tvrdit, že něco zvládneme, když víme, že to nezvládneme. Máme stálý tým 13 lektorů, kteří nejenom že jsou odborníky ve svém oboru (a troufám si říct, že jedněmi z největších), ale také dokážou své znalosti předat posluchačům srozumitelnou a zábavnou formou. Do toho, čemu nerozumíme, se prostě nepouštíme.
  10. Jsme na telefonu a e-mailu pro kohokoli. Nehrajeme si na *nejste náš klient – Vám neporadíme*. Volají nám dokonce i studenti obchodních akademií s dotazy na úpravu dokumentů :-) Rady jsou grátis.

* dle srovnání/hodnocení našich klientů