Naše „léky“

anti/kokotikum a jiné léky

Co nám covid nesebral, to je smysl pro humor :-) A díky němu jsme mohli v koviďátkové době způsobovat záchvaty smíchu právě našimi rádoby léky.

Krabičky jsou recesí – léky neexistují, což je velká škoda. Součástí balení je příbalová informace a zajímavý dárek jako výplň. Přesto léková krabička vypadá seriózně a na první dobrou klame dokonale. Vhodné pro lidi, které tento styl humoru pobaví, nebo pro jedince, kteří se díky lékům nad sebou alespoň zamyslí.

anti/kokoticum Dobrofen

Antikokoticum Dobrofen se používá při projevech kretenismu, záchvatech idiocie a debility, při pocitech hněvu a agrese, při poruše morální integrity, v případě nedostatku soucitu, svědomí, při absenci dobra a dobré nálady. Dobrofen je přípravek se širokým spektrem účinku proti zhovadilostem, svinstvu, hrubosti, smilstvu, zlobě, závisti a sváru. 

IQ v tabletách Chytracetamol

Chytracetamol se užívá při projevech tuposti, slabomyslnosti, záchvatech domnělé přechytralosti, při negativních projevech během úředního jednání, …

Jde o přípravek se širokým spektrem účinků proti létající blbosti, agresi, závisti a blbým kecům. V případě předávkování je nutné jít do kolektivu a oslnit jej svým důvtipem.  

kokoticum Zlocyn

Zlocyn se používá při projevech dobré vůle, úmyslů a nálady. Vhodné pro lidi, kteří jsou příliš hodní a pro jiné by se rozdali, aniž by mysleli na sebe.  

debiliticum MinusIQ

MinusIQ užívají lidé příliš inteligentní, aby si porozuměli s výrazně širším spektrem hloupějších lidí kolem sebe.

Není tajemstvím, že většinu zemské populace tvoří debilové a idioti. A ti jen tak zničehonic nezmoudří ani se nezačnou chovat rozumněji. To Vy se musíte změnit! Jste totiž v menšině.

Vyvinuli jsme pilulku, která v závislosti na koncentraci účinné látky může dočasně snížit lidské IQ. Ale možná si pokládáte otázku, proč byste to měli chtít. Protože když jste hloupí, život je snazší a na světě se Vám žije mnohem lépe. To by se Vám nelíbilo?  

Céčka

Céčka jsou skvělým dárkem kolegům, ale jsou přínosná také dětem jako trénink jemné motoriky a seniorům v rámci aktivizace (procvičování jemné motoriky a trénink paměti vzpomínáním na životní období, kdy si s nimi hráli).

Balení obsahuje cca 100 ks, které po spojení vytvoří cca 111cm řetěz. Sáček obsahuje barvy plné, transparentní a perleťové.

K zakoupení v našem e-shopu :-)