román On + román Ona

Upozornění!
Tyto romány nejsou pro každého.
Rozhodně ne pro puritány a stydlíny.

"Tyhle dvě knihy by měly být ordinovány v každé manželské poradně… Mně zachránily manželství."

Román On aneb Na velikosti nezáleží...

... je malá románová komedie o tom, že i s malou výbavou – ve formě postavy, majetku, mužství, charizma, smyslu pro humor, … – můžete zažít velkou životní párty. Román popisuje život v mnoha odstínech šedé, růžové a modré. Ukazuje, že život se nemusí skládat z položek vstát – vyčistit si zuby – jít do práce – vrátit se – uklidit – vyčistit si zuby – jít spát, ale že může být akční, vzrušující, nevšední, kouzelný… každý den, a to i jen s minimální dávkou kreativity.

Kniha si klade dvojjediný cíl: pobavit a inspirovat (ne zrovna v tomto pořadí). Inspirovat muže i ženy a formou příběhů jim ukázat, jak lze originálním způsobem získat ženu (nebo muže), jak rozdělat oheň vášně (a neuhořet), jak zvládnout dominantně submisivní vztah (a ovládnout mysl druhého). Oproti trilogii Padesát odstínů šedi/temnoty/svobody se román On zaměřuje na dalších devětačtyřicet odstínů sexuálního života, proto inspiraci v něm najdou začátečníci i pokročilí.

Román Ona aneb Na velikosti záleží

Znáte to… Potkáte pana Božského, nebo slečnu Božskou a je to láska jako trám! Jste zamilovaní a vaše duše vzájemně souzní takřka v osmém nebi. Málokdo si však uvědomí, že za současný stav mysli může hormon fenylethylamin, který ovlivnil úsudek. Jsme zfetovaní. Až v další fázi, kdy příděl hormonů ustane, prozřeme, jenomže to už může být pozdě…

Kniha přináší modelový román včetně souboru skutečných příběhů nabízejících vhled do problematických vztahů zatížených patologickým chováním jedinců s těžkou poruchou osobnosti.

Psychopaté, manipulátoři, narcisové a jejich oběti. Lidé neschopni vcítit se druhého, jejichž pokřivené vnímání světa má pro okolí devastující následky. Násilí, ponížení, bolest, ale mnohdy také vzájemná závislost mezi utlačitelem a utlačovaným. Jak se stane, že zabředneme do bahna, z něhož není cesty zpět?

Román Ona je určen všem, kteří se zajímají o temné stránky lidské psychiky. Text je obohacen o glosy zkušených odborníků z řad práva, psychologie a psychopatologie; zároveň slouží jako prevence.

Cílem románu je inspirovat muže a ženy a pomoci jim pochopit, co se v jejich životech děje. Díky pochopení mohou osobnostně povyrůst a stát se silnějšími a psychicky odolnějšími.

Tato kniha rozpaluje vášně, probouzí touhy i zachraňuje vztahy...

Ohlasy čtenářek i čtenářů dokládají, že jim reálně pomohla znovu vzkřísit erotickou jiskru i po mnohaletém vztahu, který už fungoval jen ze setrvačnosti.

A nejen to...
...čtenářky i čtenáři zažívají erotické chvění, prožívají popisované scény, nabírají inspiraci a tipy pro vlastní vztah.

Tato kniha je hodnocená jako intenzivnějších Padesát odstínů šedi... jen bez soukromých letadel, bez bohatého milence a bez nereálných zápletek... Romány jsou zasazeny do prostředí běžného páru žijícího v České republice.

Koupit romány můžete v e-shopu.

V čem se romány liší?

román On aneb Na velikosti nezáleží

  • komedie psaná spíše pro muže, ale své si v knize najdou i ženy
  • cílem románu je pomoci single mužům odlišit se na trhu nezadaných a zadaným mužům znova rozhořet oheň vášně ve skomírajícím vztahu
  • rozsah: 390 stran
  • cena: 137 Kč

román Ona aneb Na velikosti záleží 

  • drama psané spíše pro ženy, ale své si v knize najdou i pánové
  • cílem románu je identifikovat ve vztahu psychopata, manipulátora nebo narcistu dříve, než se zblázníte
  • rozsah: 310 stran
  • cena: 197 Kč
  • poznámka autora k ceně: ONA je mladší, štíhlejší a lepší než ON. Jako v životě :-)

Slova k románu v čase 04:25

Co si o románech myslí čtenáři...

Koupit romány můžete v e-shopu.