Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

Aktuality – Březen 2013

Partnerem Střední školy KNIH

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o., se účastní již podruhé celostátní soutěže Ze šuplíku fantazie, tentokráte po boku Student Agency v roli hlavního partnera. Jsme rádi, že můžeme podpořit projekt, jehož organizátorem je Střední škola KNIH.

Ideovým cílem celého projektu je vytipovat mladé osobnosti – budoucí vítěze literární soutěže, poskytnout jim stipendium pro účast na prestižním zahraničním a/nebo tuzemském vzdělávacím kurzu a podílet se tak na formaci integrovaných vzdělaných lidí v České republice. Náš veřejný život takové osobnosti naléhavě potřebuje!


Je libo KURENT?

Ne, nejedná se o jídlo :) Ve čtvrtek 28.02.2013 se uskutečnil seminář na téma Kurent nejen pro matrikářky. Jedná se o psací podobu něme­ckého písma (švabachu), kterým se v našich zemích místy psalo až do konce druhé světové války.

Pod vedením úžasné lektorky jsem po první hodině seznamování se s písmenky a výslovností různých spřežek i já dokázal číst z Kroniky české Václava Hájka z Libočan z roku 1541.  Jednalo se vskutku o čtení tempem žáčka první třídy základní školy, ale pocity to byly ohromné, neboť co je hezčího než když kouknete na text a neumíte nic a po hodině umíte číst…

R. Martynek


UNICEF a Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.

Dne 09.03.2013 se uskutečnil v pardubickém Congress Centre AFI Palace Ples UNICEF. Naše Akademie věnovala do tomboly řadu hodnotných darů a přispěla tak na projekty UNICEF na pomoc dětem v krizových oblastech.