Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

Aktuality – Duben 2011

NEJRAFINOVANĚJŠÍ seminář všech dob aneb ZNALOST ZÁKONA OMLOUVÁ

K semináři Řidiči, přestupky a body jsme přidali školení řidičů referentských vozidel, BOZP a požární ochrany. Vznikl tak celodenní vzdělávací program, na jehož konci zjistíte, kolik můžete ušetřit. Osnova programu ke stažení zde (v plné verzi pak zde).


Etiketa pro žáky II. stupně ZŠ...

Už si také říkáte "co zase vymyslí nového"? No, ano! Přicházíme na základní školy se seminářem Etiketa pro žáky II. stupně základních škol. Udeřili jsme hřebíček na hlavičku, když jsme 21letého lektora nasadili proti nejtěžšímu kalibru žáků ZŠ. A osnovu hodinového semináře si můžete stáhnout zde.


"To jsem opravdu nečekal..."

Byla by škoda nezveřejnit jeden moc milý e-mail – e-mail Ing. Damborského, tajemníka MěÚ Přelouč, ze 14.03.2011:
... Přemýšlím, jakým způsobem bych ocenil Vaši skvělou přednášku, a napadá mě jedno přirovnání z historie, která je hodně stará. Před více jak 30 lety jsem navštívil malou orientální restauraci v Pardubicích (tenkrát se nemohla jmenovat čínská), ve které se pokoušeli inženýři vyhození ze zaměstnání s pouhými 4 stoly vytvořit něco víc než obyčejnou restauraci. Z bohatě a krásně vytvořeného jídelního lístku jsem se dověděl, že největší poklonou za vynikající jídlo nejsou žádné obvyklé výrazy jako výborné, vynikající, excelentní, ale pouhé sdělení "to jsem opravdu nečekal".

S pozdravem a poděkováním "to jsem opravdu nečekal"
Václav Damborský