Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

Aktuality – Březen 2011

NOVINKA na trhu vzdělávání

Přinášíme nový seminář určený pro management a řidiče referentských vozidel pod názvem Řidiči, přestupky a body. Upozorníme Vás, že ne všechny postupy policie či obecní policie jsou v souladu se zákonem. Řekneme Vám, co znamená projednat dopravní přestupek v blokovém řízení a ve správním řízení. Dozvíte se možnosti při uplatňování svých subjektivních práv. Seminář přispěje ke zvýšení právního povědomí řidičů. Víte, že můžete za nezákonný postup orgánů veřejné moci požadovat náhradu škody? Podrobnější informace získáte v letáku.


Úspěch ve výběrových řízeních

V posledním týdnu jsme zaznamenali nemalé úspěchy ve výběrových řízeních. Vyhráli jsme jak v řízení na dodávku vzdělávacích akcí pro Městský úřad Nová Paka, tak v dodávce semináře Písemná komunikace v praxi pro Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. Potěšilo nás také rozhodnutí, že budeme dodávat andragogické semináře a počítačové kurzy, na jejichž konci následuje test ECDL, pro Kenny Baby Club.


Vyjádření ke spamu bývalého lektora

V závěru února 2011 rozesílal náš bývalý lektor, p. Jiří Pondělíček, nevyžádanou poštu nejen našim klientům. Klienti dokázali, co si o spamu myslí a komu důvěřují, nejen tím, že nás upozornili na tuto zprávu, ale vyjádřili nám také podporu. Pro těch několik málo, kteří v nás důvěru ztratili na základě pomlouvačného e-mailu, jsme zpracovali podklady vč. důkazů tak, aby si každý mohl o "lektorovi" udělat vlastní obrázek. Vyjádření naleznete zde.