Celkové hodnocení | |
---|---|
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře? | |
Jak naplnil seminář Vaše očekávání? | |
Jaká byla osobnost lektora? | |
Jaká byla lektorova odborná úroveň? |
Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno
Do 28.02.2011 přijímáme poslední smlouvy na zpracování projektových žádostí do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. I Vám můžeme pomoci se zpracováním a administrací projektu díky spolupráci s externí firmou. Z dotací můžete financovat vzdělávání až do výše 100 %.
Ve čtvrtek 03.02.2011 jsme realizovali nevšední odborný seminář Koučink v lektorské praxi – self koučink. Pro všechny přítomné to byly nové a zajímavé téma plné hodnotných informací a neméně zajímavých příkladů a cvičení. Ostatně fotky ve fotogalerii vypovídají samy za sebe :))
V lednu 2011 jsme ukončili spolupráci s Jiřím Pondělíčkem pro opakované stížnosti klientů. Na začátku spolupráce byl lektor všemi považován za odborníka na problematiku společenské etikety. V poslední době – i kvůli zdravotním problémům – si klienti stěžovali, že se lektor nedrží tématu, že se ztrácí, že už neumí zaujmout, že rozporuje obecně platná pravidla společenské etikety.
Při posledním semináři – pro Akademii věd ČR, v. v. i. – nedodržel lektor téma a osnovu, kterou objednatel požadoval, a následně, zřejmě kvůli zdravotnímu kolapsu a ztrátě v prostoru, vyprávěl lidem historky o tom, že vlastně neví, co má školit a netuší, kdo jsou účastníci semináře.
Přejeme p. Pondělíčkovi k jeho osmdesátinám hodně pohody, klidu a odpočinku a všem zájemcům o téma společenské etikety nabídneme odborně zdatné kolegy-profesionály.
Ve čtvrtek 27.01. jsme v Českém Těšíně realizovali seminář Mozkový jogging. I přes nemalá očekávání od tématu, který nikomu nic neřekl, jsme odcházeli ze semináře nadšeni, s pocity, které očekávání předčila. Naučili jsme se lépe využívat obě hemisféry, procvičili jsme způsob lepšího pamatování si, pobavili se u úkolů a odnesli řadu zajímavých poznatků. Seminář naleznete v sekci Rozvoj osobnosti.
Po prosincovém úspěchu jsme v lednu pokračovali s realizací semináře Zvládání obtížných situací při spolupráci s klientem (komunikace v konfliktech) na Městském úřadě v Benešově. Skupina byla příjemně zvědavá, s touhou naučit se něčemu novému. A lektor? Ten byl ze spolupráce s účastníky nadšen.
Stálice mezi semináři – Etiketa a normy v písemném styku – zabodovala tentokráte na Městském úřadě v Zábřehu. Od interpunkce jsme plynule přešli k oslovování v e-mailech, společenským přednostem, až po strukturu úředního dopisu. Kolektiv účastníků se pobavil a mnohokráte rozesmál také lektora, kterého rozesmát je velmi náročné :))
Možnost získat 100% dotace na vzdělávání a mzdu tady byla již v letech 2009 a 2010. Protože se připravuje výzva s obdobnými podmínkami i pro rok 2011, nabízíme Vám jednak možnost zpracovat Vám projekt, jednak možnost realizace samotného vzdělávacího procesu. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobnosti na info@martynek.cz nebo telefonicky: 777 858 954 (Radim Martynek).
Copyright © 2015+ Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.
Developed by Tomáš Haluza