Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

Aktuality – Říjen 2011

Mini-semináře pro základní školy – poprvé v Hořicích

Kde jinde lze skloubit vážné téma trestního práva se zábavou. Vlna zájmu o semináře pro osmáky a deváťáky připomíná tsunami. Dvouhodinový blok o trestním právu s názvem Tajemství paragrafů aneb základy trestního a rodinné práva zaujal poprvé na Základní škole Komenského v Hořicích, kde probouzel zájem, údiv i úsměvy na tvářích přítomných pedagogů a žáků. Pokračovali jsme na ZŠ Na Habru, Hořice, rozjeli se na ZŠ do obce Cerekvice nad Bystřicí a vrátili se do nízkoprahového klubu pro děti a mládež PoHoDa v Hořicích. Referencí nám je Mgr. Michal Kuchta, tajemník MěÚ Hořice, který vše ochotně a profesionálně po stránce organizační zajistil.


Osminásobný úspěch v září

Etiketa a normy v písemném styku – úprava písemností podle normy proběhly v září u osmi našich klientů, z nichž jmenujme na příklad Úřad městského obvodu Ostrava-Jih nebo Městský úřad Česká Lípa, kde se účastníci zábavnou formou dozvěděli novinky z ČSN 01 6910. Jak již možná víte, v dubnu 2012 vyjde revize normy, kterou toužebně očekáváme.


Hřebíček na hlavičku jsme udeřili v Rumburku

V průběhu září jsme realizovali odborný seminář Zvládání obtížných situací při spolupráci s klientem pro zaměstnance Městského úřadu Rumburk a Benešov nad Ploučnicí na téma. Seminář zaznamenal neobvyklý úspěch snad nejen proto, že je v sekci TOP5 (nejčastěji realizovaných seminářů).


Marketing a finance zábavně?! A proč ne! :)

Odborné semináře na téma marketingu, finančního řízení, efektivního vedení porad v celkovém rozsahu pěti dnů proběhly ve společnosti Dlouhý a spol. v Lanškrouně. Ve společnosti realizujeme odborné semináře na základě vysoutěženého výběrového řízení až do roku 2012. Příjemným zjištěním pro přítomné účastníky byl fakt, že i na první pohled nezáživné téma lze podat nevšední svižnou a zábavnou formou.


Hezky česky aneb škola hrou

Zaměstnanci Kanceláře veřejného ochránce práv měli tu možnost zažít pokračování akčního semináře Písemná komunikace v praxi II. o trendech ve vývoji češtiny a oblastech, které nám v jazyce způsobují nejčastěji problémy.


Kdo poprvé vyzkouší, nechce už jiného

Time management, Společenská etiketa, Stres a duševní hygiena osobnosti a syndrom vyhoření a mnohé další přinesly v září účastníkům mnoha firem a úřadů nové teoretické poznatky, ale také praktické dovednosti, které jsou v rámci každého semináře nezbytností. Znakem úspěšnosti našich seminářů je primárně stav, kdy účastníci začnou získané znalosti a dovednosti používat v praxi, ale sekundárně pak situace, kdy si klient pro všechny další vzdělávací akce žádá naše lektory. Oceňujeme, že klienti oceňují naše kvality.