Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

Aktuality – Říjen 2010

Sympatická výzva č. 69...

V pátek 24.09.2010 byla vyhlášena výzva č. 69 – Vzdělávání pro územní veřejnou správu s podporou vzdělávání také v měkkých dovednostech. Naše kapacity na napsání projektu vč. analýzy vzdělávacích potřeb jsou téměř vyčerpány. Nyní se orientujeme na samotnou realizaci. Semináře, které v rámci výzvy nabízíme, naleznete na této stránce. Detaily výzvy naleznete na www.esfcr.cz/file/7929/.


Aby z toho nebyl konflikt...

Ne, nebojte, nestrašíme konfliktem. Naopak. Snažíme se říct, že máme pro Vás nový seminář... Konflikt byl a je i dnes v mnoha případech vnímán coby něco negativního a škodlivého lidské komunikaci. Moderní trendy však ukazují, že má v sobě velký potenciál pro změnu a posun k lepší, otevřenější a efektivnější komunikaci. Seminář o komunikaci v konfliktech Vám představí základní teorie zabývající se konflikty a možnosti adekvátního řešení konfliktních situací. Poprvé jsme jej vyzkoušeli na Městském úřadě v Mikulově. Seminář předčil očekávání účastníků (i nahlížejících).


Kancelář veřejného ochránce práv...

Ve dnech 30. září a 1. října jsme realizovali odborný seminář pro zaměstnance Kanceláře veřejného ochránce práv. Účastníci se tak mohli zdokonalit v práci s tabulkovým procesorem MS Excel 2007 a asertivitě a empatie v písemné komunikaci.


Setkání tajemníků...

V termínu 3. až 5. října jsme byli již popáté hosty na celostátním setkání tajemníků Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů, kde jsme prezentovali naše nevšední odborné semináře. Po Luhačovicích a Hrotovicích jsme se nyní vydali do Mostu.