Ověřené recenze našich klientů (8352 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směr

FAQ

Co je FAQ?

FAQ (frequently asked questions) je sekce, v níž odpovídáme na nejčastější dotazy návštěvníků našich stránek nebo účastníků seminářů.

Jsou Vaše semináře akreditované?

Vybrané semináře a kurzy jsou akreditovány u MŠMT (v souladu s vyhláškou č. 176/2009 Sb.) nebo MV ČR (v souladu se zákonem 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů). Nejčastěji realizovaný seminář Úprava písemností podle normy je akreditován. Také vybrané e-learningové vzdělávací programy prošly procesem akreditace na příslušném ministerstvu. Po účasti na seminářích a kurzech je vydáváno osvědčení.

Jsme malý úřad. Můžeme se nějak spojit?

Ano. V mnohých případech se spojí několik jedničkových či dvojkových úřadů, kdy jeden z nich plní roli "hostitele" a přizve z okolních menších obcí starosty, tajemníky či hospodáře a referenty k účasti. O náklady se pak podělí s ostatními.

Kde realizujete Vaše semináře?

Semináře jsou realizovány jako uzavřené pro skupinu účastníků jednoho zadavatele v jeho sídle (na úřadě nebo v sídle společnosti).

Proč je Vaše cena tak nízká?

Cena našich seminářů pohybující se v rozmezí 17.100 Kč až 24.000 Kč (vč. DPH) zrcadlí ve velké míře pouze náklady související s realizací seminářů – lektorné, učební materiály, spotřební materiál (testy, fixy, listy, papíry, ...), nepřímé náklady a přiměřený zisk.

Proč je Vaše cena tak vysoká?

Cena našich odborných seminářů byla k 01.06.2012 nejnižší v ČR. Např. u semináře Etiketa a normy v písemném styku – úprava písemností podle normy a při ceně 23.800 Kč a maximálním počtu 30 účastníků se dostáváme na průměrnou cenu 793 Kč/osobu. Při využití nabídky „3 + 1 zdarma“ se dostáváme dokonce na cenu 595 Kč/osobu, což je bezkonkurenční cena. Seminář pak vyjde na 17.850 Kč. Oproti některým jiným společnostem Vám zároveň garantujeme vysokou odbornou úroveň seminářů a aktuálnost získaných poznatků. V ceně jsou navíc 3 akreditované dny do průběžného vzdělávání (1 den za prezenční výuku, 2 dny za e-learning). Podívejte se na naše reference.

Proč je maximální velikost skupiny omezená?

Naše semináře nejsou přednáškové, ale interaktivní. Snažíme se účastníky vtáhnout do děje – neučit je jen mluveným slovem, ale zakomponovat do výuky i názorné příklady, cvičení, příběhy "z natáčení".

S rostoucím počtem účastníků výrazně klesá zpětná vazba. A protože kvalita je tím, co chceme i nadále poskytovat, trváme na dodržení nejvyššího možného počtu účastníků, který je pro každý typ semináře stanoven jinak.

Jaká je splatnost faktury za vzdělávací programy?

Faktury jsou splatné dle dohody, zpravidla však 7 dnů před realizací prvního semináře. Splatnost je zpravidla 14 až 30 dnů.

Jaké provozní zázemí očekáváte?

Při realizaci semináře zpravidla využíváme zasedací místnost úřadu spolu s technikou (dataprojektor, plátno nebo bílou stěnu, flipchart). Spotřební materiál (fixy, listy na flip, ...) vozí lektor s sebou. Nemáte-li takové vybavení k dispozici, můžeme přivézt vlastní. Rádi však využíváme nabídky úřadu (např. kvůli náchylnosti projektoru při transportu v zimním období). Káva pro lektora je už jen třešničkou na dortu :))