Ověřené recenze našich klientů (7668 recenzí)
97 % zákazníků doporučuje naše semináře
Celkové hodnocení
Jaký je Váš celkový dojem ze semináře?
Jak naplnil seminář Vaše očekávání?
Jaká byla osobnost lektora?
Jaká byla lektorova odborná úroveň?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.,

Zavolejte nám: 777 858 954
Lidická 19, 602 00 Brno

dává vzdělávání nový směrAkademie nevšedního vzdělávání, s. r. o., již roky realizuje semináře jako uzavřené v sídlech úřadů a společností, ale jednou za čas připravíme otevřený seminář, abychom umožnili vzdělávání také menším organizacím, které si nemohou dovolit seminář uzavřený. V nejbližších týdnech a měsících máte možnost absolvovat tyto semináře:

Etiketa s Ladislavem Špačkem aneb umění společenského vystupování

17.02.2022, Praha, 09:00–16:00

Podle Jiřího Gutha-Jarkovského je „slušnost člověku vrozená, ale zdvořilosti se musíme učit“. Bezchybnost našeho společenského vystupování je nejlepší reprezentací naší firmy nebo úřadu, vytváří lepší podmínky pro úspěšná jednání a vzbuzuje důvěru obchodních partnerů. Zběhlost v pravidlech společenského chování není archaismus doby Gutha-Jarkovského, je to každodenní praktická potřeba v profesním, společenském i osobním životě. Pravidla etikety se stále proměňují, tak jak se proměňuje lidská společnost, proto je nutné je znát a uplatňovat. Etiketa je dnes předpokladem úspěchu v profesním, společenském i osobním životě.

Jednodenní seminář etikety se zaměřuje na nejdůležitější oblasti společenského vystupování:

Akreditace: prezenční forma semináře není akreditovaná, ale získáte bezplatný přístup k akreditovanému e-learningu se započtením 2 dní do průběžného vzdělávání

Lektor: Ladislav Špaček, původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a na toto téma napsal již řadu knih: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Etiketa do kapsy, Business etiketa a komunikace. Dále je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro teenagery Špaček v porcelánu a etikety pro dívky Tereza či knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Pro děti napsal tři úspěšné knihy etikety Dědečku, vyprávěj, Dědečku, ještě vyprávěj a Dědečku, už chodím do školy. Originálním způsobem, pouze formou fotografií, přiblížil čtenářům etiketu v česko-anglické publikaci Obrazová etiketa. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů.

Cena: 1.300 Kč až 1.990 Kč (1–5 účastníků: 1.990 Kč, 6–9 účastníků: 1.590 Kč, 10 a více účastníků: 1.300 Kč – bezhotovostní platba před seminářem na základě vystavené faktury – ceny jsou uvedeny za osobu a vč. DPH)

Vyberte si jeden ze dvou bonusů:

  1. Částku, kterou vynaložíte za tento seminář, Vám vrátíme formou slevy na libovolný seminář pořádaný u Vás do 31.12.2022 (a to až do výše 11.700 Kč vč. DPH na každý seminář). Příklad: Pokud zaplatíte 19.500 Kč za seminář pro 15 účastníků, poskytneme Vám slevu 11.700 Kč na první seminář a 7.800 Kč na druhý seminář. Ceny uzavřených seminářů jsou 23.800 Kč a 28.800 Kč vč. DPH.
  2. K semináři Vám bezplatně poskytneme akreditovaný e-learning se započtením 2 dní do průběžného vzdělávání.

COVID a jiná zvířátka

Seminářů se smí účastnit pouze lidé zdraví, bez příznaků, očkovaní a ti, kteří mají negativní PCR nebo antigenní test, popř. jiné obdobné potvrzení, přičemž se uznávají potvrzení vystavená zaměstnavatelem.

Pokud se seminář koná a přihlášený účastník nemůže přijet, zaměstnavatel smí vyslat náhradníka. Pokud se seminář nekoná, zaplacená částka se převádí na náhradní termín, o kterém budou všichni přihlášeni v předstihu informováni.

Více naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách.

Přihlašovací formulář

Zvolte prosím seminář
Organizace (obec, město, firma, …)
Jméno objednávající osoby
E-mail objednávající osoby
IČ/DIČ
Ulice a č. or.
PSČ a město
  Přihlašované osoby
(při velkém počtu zašlete e-mailem v XLS)
E-mail (jedinečný ke každému účastníkovi)

  Máte nějaké přání?